۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای صنایع پیشرفته استان زنجان معرفی شد

۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای صنایع پیشرفته استان زنجان معرفی شد

به گزارش خبرگزاری مهر، مجید گلشنی گفت: طی ۳ ماهه اخیر ۱۰ واحد از صنایع پیشرفته درخواست دریافت تسهیلات به مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان داشتند که جهت پرداخت به صندوق معرفی شده اند.

وی با اشاره به لزوم تشریح خدمات صندوق به واحدهای دانش بنیان و فناور افزود: طی جلسه ای که با مدیرکل سرمایه گذاری استانداری، رئیس پارک علم و فناوری و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار گردیده است مقرر گردید اطلاع رسانی لازم به واحدهای دانش بنیان و فناور جهت استفاده از خدمات این صندوق صورت گیرد.

این مقام مسئول عنوان کرد: در این راستا تفاهم نامه ۴ جانبه ای بین استانداری، پارک علم و فناوری، اداره کل صمت و شرکت شهرک های صنعتی جهت بهره مندی واحدهای دانش بنیان، فناور و خلاق از خدمات مالی، مشاوره ای و … صندوق منعقد خواهد شد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تصریح کرد: به این منظور به صورت ماهانه نماینده صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در استان جهت پاسخگویی به سوالات واحدهای دانش بنیان در محل پارک علم و فناوری مستقر خواهد شد.

گلشنی افزود: صندوق حمایت از صنایع پیشرفته حمایت های مالی و اعتباری در بخش خصوصی و تعاونی در قالب اعطای تسهیلات مالی با نرخ ترجیهی با سود تسهیلات ۵ تا ۱۵ درصد تا سقف ۱۵ میلیارد تومان، صدور انواع ضمانت نامه ها، خدمات مشاوره کارشناسی و….. را به صنایع پیشرفته، دانش بنیان و فناور ارائه می نماید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت به فروش میرسد برای استعلام قیمت با شماره 09128399961 تماس بگیرید09128399961
+
اندروید
اندروید
بالا