تابلو علائم راهنمایی رانندگی کامپوزیت (پالتروژنی)

توضیحات

تاریخ : 15/08/2023
مکان : یزد

شرکت دانش بنیان الماس ریس تار برای سالیان متمادی، تولیدکننده انواع تابلو و پایه علائم راهنمایی و رانندگی، محافظ آنتن‌های مخابراتی (ریدوم)، پایه‌های روشنایی و انتقال نیرو، گریتینگ، انواع کراس آرم، سکوکات‌اوت، قوطی، لوله، میلگرد و انواع پروفیل‌ها با سطح مقطع ثابت طبق نقشه و درخواست مورد نظر شما با روش پالتروژن است. این روش یکی از بهترین روش‌های تولید در مقیاس صنعتی از نظر خواص فیزیکی و مکانیکی برتر به دلیل درصد الیاف بالاتر نسبت به دیگر روش ها مثل مولد، لایه‌گذاری دستی، وایندینگ و غیره است. این کارخانه محصولات خود را با تضمین به همراه انواع آزمایش و استانداردهای پاس شده جهانی ارائه می‌دهد.

یکی از مهم ترین محصولات این کارخانه تابلوهای راهنمایی و رانندگی از جنس FRP (الیاف شیشه با پایه رزین‌های ترموست) است. این پنل‌های کامپوزیتی برای سالیان متمادی در کشورهای پیشرفته در حال استفاده هستند و به دلایل متعدد به تابلوهای با جنس فلز ترجیح داده می‌شوند. از جمله این مزایا شامل:

 • مقاومت مکانیکی بالا در وزن پایین‌تر به طوری که پایه‌های FRP بیش از 20 درصد از یک پایه فولادی با وزن معادل، قوی‌تر است.
 • مقاومت بالا در برابر گرما، سرما، فرسایش ناشی از شرایط بد آب و هوایی و خوردگی به طوری که این تابلوها 5 تا 10 برابر ماندگاری بیشتر نسبت به تابلوهای فلزی در محیط های خورنده بالا دارند.
 • به دلیل وزن کم و حمل و نقل آسان، نیازمند نیروی کار کمتر و در نتیجه هزینه عملیاتی پایین‌تر نسبت تابلوهای فلزی است.
 • غیر قابل سرقت است. این خصوصیت بسیار مهم است چرا که این روزها تابلوهای فلزی بدون تلاش به دست سارقان افتاده، ذوب و مجدد مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • امکان تولید تابلو در هر رنگ زمینه و همچنین پوشش شبرنگ، در هر رنگ دلخواه برای حصول اهداف زیبایی شناسی شهری وجود دارد.
 • پنل‌های FRP با استفاده از فناوری جدید ساخته می‌شوند که هزینه‌های تولید نهایی را کاهش می‌دهند.

با خیال راحت محصول کامپوزیتی مورد نظر خود را از  الماس ریس تار سفارش دهید چرا که :

 • بسیاری از محصولات الماس ریس تار در صنایع و بخش‌های مختلف از جمله اداره راه و شهرسازی، راهنمایی و رانندگی، اداره مخابرات، اداره برق، فروش و رضایت مشتریان خود را به خوبی جلب کرده است.
 • برخی از محصولات برای اولین بار در ایران در الماس ریس تار تولید شده‌اند مانند ریدوم محافظ آنتن‌های مخابراتی، پایه‌های انتقال برق و روشنایی و درب و پنجره کامپوزیتی.
 • این کارخانه همچنین با سازمان ملی استانداردسازی برای تدوین استاندارد ملی برخی محصولات کامپوزیتی از جمله کراس‌‌‌ آرم و پایه‌های انتقال برق و روشنایی همکاری داشته است.

شماره تماس و ایمیل

شماره تماس واحد بازرگانی جهت ثبت سفارش : 09137237243

شماره تماس مدیر تولید: 09131529840

آدرس کارخانه: یزد، میبد، شهرک صنعتی جهان آباد، بلوار صنعت، صنعت 2، تلاش غربی

ایمیل: Almasristar@gmail.com

هنگام تماس با فروشنده برای معامله ، از سایت آگهی صنعتی نام ببرید

 

مکان

یزد
یک نظر بنویسید
نکات ایمنی برای معامله
 1. در ملاقات با فروشنده از مکان امن استفاده کنید
 2. از معاملات نقدی خودداری کنید
 3. مراقب پیشنهادات غیرواقعی باشید