استاندار سمنان: ارتقای ظرفیت و فعالسازی واحدهای راکد در دستور کار است

استاندار سمنان: ارتقای ظرفیت و فعالسازی واحدهای راکد در دستور کار است

به گزارش ایرنا، سیدمحمد رضا هاشمی روز چهارشنبه در جریان بازدید علی رسولیان مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از صنایع دامغان، در گفت و گو با خبرنگاران، بیان کرد: پشتیبانی و رفع موانع تولید از تاکیدات مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال است که وظیفه همه عمل به این دستور است.

وی ادامه داد: واحدهای صنعتی استان سمنان به صورت ویژه در حال رصد است تا بتوان با رفع مشکلات، افزایش ظرفیت تولید و جذب نیروی کار آن‌ها را فراهم کرد تا با تقویت زیرساخت ها، واحدهای راکد و غیرفعال به چرخه تولید بازگردند.

هاشمی ایجاد و تقویت زیرساخت ها در نواحی و شهرک های صنعتی را امری مهم دانست و گفت: تعدادی از واحدهای صنعتی شهرستان دامغان که مشکل کمبود برق داشتند و تعدادی از سرمایه‌گذاران نیز در انتظار رفع این مشکل هستند که در همین راستا پست ۶۳ کیلوولت ‌شهرک صنعتی در حال ایجاد است و تا دهه فجر بهره‌برداری می‌شود.

استاندار سمنان تصریح کرد: راه دسترسی به شهرک صنعتی یکی دیگر از مطالبات سرمایه‌گذاران در دامغان بود که با ایجاد این راه موافقت شد و در آینده نزدیک اجرایی می‌شود.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در سفری ۲ روزه از واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان سمنان از غرب تا شرق این استان بازدید و چندطرح توسعه و تولیدی را بهره برداری می کند.

امروز استاندار سمنان، معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، از واحد تولیدی پاک چوب، یک واحد تولید شمش فولاد، کارخانه فروسیلیس و پست برق شهرک صنعتی دامغان بازدید کردند.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت به فروش میرسد برای استعلام قیمت با شماره 09128399961 تماس بگیرید09128399961
+
اندروید
اندروید
بالا