امسال ۲۵ محصول به سبد دارویی شرکت زاگرس فارمد پارس بروجرد اضافه شد

امسال ۲۵ محصول به سبد دارویی شرکت زاگرس فارمد پارس بروجرد اضافه شد

" حمید آزادبخت" روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با اجرای طرح توسعه شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس تولید داروهای این واحد از ۱۱۰ قلم به ۱۳۵ قلم افزایش یافت.

وی اظهار داشت: با حمایت‌های تی‌پی‌کو و شستا و تلاش مدیریت و پرسنل شرکتی و برنامه‌ریزی‌های فراگیر از نظر مالی‌، تولید و ایجاد ساختارهای بهبود، شرکت‌ ارزش‌آفرین و سود ده تی‌پی‌کو شده‌ و به جایگاه اصلی خود بازگشته و امروز قطبی مهم در صنعت تولید داروهای دامپزشکی کشور است.

وی بیان کرد: دریافت لوح و تندیس طلایی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از منظر رشد بهره‌وری، افزایش ۱۵۵ درصدی فروش و افزایش ۱۳۰ درصدی سود خالص در چهار ماهه سال جاری نسبت مدت مشابه سال گذشته از جمله اقداماتی است که انجام شده است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد اضافه کرد: طرح توسعه این شرکت شامل ارتقا GMP خطوط تولیدی که از سال ۹۸ آغاز و در ۱۴۰۰ نیز ادامه یافت، بازسازی و ارتقا GMP خطوط پرس قرص (پروژه توسعه‌ای و بهبود) و اخذ گواهینامه‌های GMP خطوط تولید و تمدید مجدد آکرودیته آزمایشگاه و خریداری تجهیزات پیشرفته آزمایشگاه از دیگر اقدامات است.

آزادبخت ادامه داد: ۴۰۴ واحد صنعتی فلزی، غیر فلزی و معدنی در این شهرستان وجود دارد که معادل ۲۸ درصد صنایع استان است.

وی یادآور شد: از این تعداد واحد صنعتی بزرگ و کوچک ۳۵۴ واحد آن با اشتغال هشت هزار و ۳۳ نفر فعال و تعداد ۴۸ مورد آن غیر فعال است.

شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس در سال ۱۳۶۲ با نام داروسازی داملران با هدف تولید داروهای دامپزشکی با مشارکت نیـروهای کارآمد و متـعهد در تخصص‌های دامپزشکی، داروسازی، شیمی، میکروبیولوژی و مهندسی با گرایش‌های گوناگون در استان لرستان و شهرستان بروجرد تاسیس گـردید و اکنون به­ عنوان یکی از بزرگترین مجموعه­ های تولید داروهای دامپزشکی و انسانی کشور فعالیت می کند.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی های ویژه

این سایت به فروش میرسد برای استعلام قیمت با شماره 09128399961 تماس بگیرید09128399961
+
اندروید
اندروید
بالا