بررسی انواع درب اتوماتیک شیشه ای

بررسی انواع درب اتوماتیک شیشه ای

چکیده: هر کدام از انواع درب اتوماتیک شیشه ای کشویی، تاشو، مثلثی و… مزایا و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و کاربردهای متفاوتی را شامل می شوند. گروه درسان دارای سابقه ای درخشان در زمینه تولید و ارائه درب های اتوماتیک است و طیف گسترده ای از درب های اتوماتیک را در طرح ها و رنگ های مختلف به مشتریان خود ارائه می دهد.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

همانطور که اولین قدم، سخت ترین قدم است، انتخاب نوع مناسب درب اتوماتیک شیشه ای نیز ممکن است برای افراد زیادی چالش برانگیز باشد.  درب های اتوماتیک شیشه ای به عنوان یکی از المان های اصلی در معماری مدرن، کاربردهای زیادی از جمله استفاده در ورودی های مختلف از جمله مجتمع های تجاری، اداری، مسکونی، بیمارستان ها و… دارند.

تنوع مدل ها، برندها و ویژگی هایی که هرکدام از درب های شیشه ای در بازار دارند، باعث می شود که انتخاب برای افراد زیادی دشوار شود. اما این مورد با بررسی انواع درب اتوماتیک شیشه ای برطرف شده و منجر به انتخاب دربی کاربردی می شود.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک شیشه ای بر اساس کاربرد و ویژگی هایی که دارند به چند دسته تقسیم می شوند. یکی از این درب ها، درب اتوماتیک مدل تلسکوپی است. فرض کنید در یک راهرو باریک هستید و تعدادی کیسه خرید بزرگ را به همراه دارید.

در چنین زمانی عبور از درب اتوماتیک کشویی معمولی در این شرایط دشوار خواهد بود. اما وجود درب اتوماتیک تلسکوپی به دلیل جمع شدن لنگه های در کنار هم، فضای کافی برای عبور شما و تمام خریدهایتان را فراهم می کند.

اما درب اتوماتیک تلسکوپی مزایای دیگری نیز دارد. این درب ها دارای طراحی ظریف و مدرنی هستند که باعث می شوند ورودی ساختمان شما ظاهری شیک و چشم نواز داشته باشد.

درب اتوماتیک گردان شیشه ای

درب های اتوماتیک گردان از انواع درب اتوماتیک شیشه ای مانند شاهزاده ای با دو بال هستند که عبور و مرور افراد را در دو جهت به طور همزمان امکان پذیر می کنند و باعث هدایت نسیمی خنک و مطبوع به داخل فضای داخلی محیط ساختمان می شوند.

تصور کنید که قصد ورود به هتلی شیک و مجلل را دارید که دارای درب اتوماتیک گردان با ظاهری شیک و باشکوه است. در واقع این درب شما را به دنیایی از رفاه و آسایش دعوت می کند.

درب اتوماتیک شیشه ای گردان نه تنها دارای ظاهری زیبا است، بلکه عملکردی بسیار کارآمد نیز ارائه می دهند. درب های گردان شیشه ای دارای چرخش 360 درجه هستند که باعث می شوند عبور و مرور برای شما روان شده و بدون معطلی رفت و آمد شما و افراد دیگر به طور همزمان امکان پذیر می کند.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

در کنار این موارد درب های اتوماتیک گردان با چرخش لنگه ها به کاهش اتلاف انرژی نیز کمک می کنند؛ زیرا باعث می شوند که فضای کمتری از محیط استفاده شده و از هدر رفتن گرما و سرما جلوگیری شود.

درب اتوماتیک مثلثی شیشه ای

درب های شیشه ای مثلثی دارای طراحی خاص و زاویه داری هستند و با ظاهری چشم نواز و مدرن به ورودی های غیر متعارف زیبایی می بخشند.

درب های اتوماتیک مثلثی، علاوه بر ظاهری زیبا کاربرد راحتی نیز دارند. عملکرد این درب ها به صورت روان و بی صدا طراحی شده که عبور و مرور را برای افراد به خصوص معلولین و سالمندان فراهم می کند.

درب اتوماتیک شیشه ای

در کنار این مزایا درب های شیشه ای مثلثی دارای زاویه خاصی هستند که این مورد باعث می‌ شود فضای کمتری از محیط باز شود و هدر رفتن گرما و سرما به حداقل رسد.

درب اتوماتیک لولایی شیشه ای

درب لولایی از انواع درب اتوماتیک شیشه ای است که دارای طراحی ساده و کلاسیک و کارایی و عملکردی بی عیب و نقص می باشد. درب اتوماتیک لولایی برای ورودی هایی که عرض کم دارند مناسب بوده و در مکان های مختلفی از جمله مسکن، ادارات، مغازه ها و حتی بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

درب اتوماتیک لولایی در کنار استفاده آسان، دوام بالایی نیز دارد. مکانیزم ساده و مستحکم درب های اتوماتیک لولایی منجر به طول عمر طولانی برای این درب ها می شود.

از دیگر ویژگی های درب اتوماتیک لولایی عایق بندی مناسب این درب ها است که مانع از هدر رفتن گرما و سرما می شود و به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک می کند.

گروه درسان انواع درب کارآمد اتوماتیک لولایی را با قیمت های متنوع در اختیار شما قرار می دهد. فراموش نکنید که ساده ترین کلید، گاه قفل پیچیده ترین درب ها را می گشاید به شرط آنکه درب اتوماتیک لولایی گروه درسان باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

در مواقعی برای گشودن دری به سوی فرصت ها و فضاهای جدید، لازم است که از راه حل‌ های خلاقانه و کارآمد استفاده کنید. درب های اتوماتیک تاشو، نمونه ای بارز از این راه حل های خلاقانه هستند.

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

این نوع درب ها دارای طراحی منحصر به فردی بوده و به عنوان راه حلی ایده آل برای استفاده در مکان هایی که با کمبود فضای شدید مواجه هستند، طراحی می‌ شوند. قابلیت جمع شدن لنگه ها در فضایی بسیار کوچک، امکان استفاده از فضا را فراهم می کند.درب های تاشو نه تنها فضای کمی اشغال می کنند، بلکه عملکرد آن ها نیز آسان است.

درب اتوماتیک کشویی از انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب بسته به روی کسی باز نمی شود، مگر اینکه درب اتوماتیک کشویی باشد. درب اتوماتیک کشویی درسان به گونه ای طراحی شده که با حرکتی روان و بدون معطلی عبور و مرور افراد را در مکان های پر رفت و آمد فراهم کند. این درب ها با سرعت عمل بالایی که دارند، فضای زیادی را برای عبور و مرور افراد فراهم می کنند.

علاوه بر این مورد، درب های اتوماتیک کشویی دارای عایق بندی مناسبی هستند که منجر به کاهش اتلاف انرژی می شوند.

بنابراین اگر به دنبال درب اتوماتیکی هستید که هم سرعت عمل بالایی داشته باشد، هم فضای زیادی را برای عبور و مرور فراهم کند و طراحی زیبایی نیز داشته باشد، درب اتوماتیک کشویی درسان انتخاب مناسبی برایتان محسوب می شود.

نتیجه گیری

هر کدام از انواع درب اتوماتیک شیشه ای کشویی، تاشو، مثلثی و… مزایا و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و کاربردهای متفاوتی را شامل می شوند. گروه درسان دارای سابقه ای درخشان در زمینه تولید و ارائه درب های اتوماتیک است و طیف گسترده ای از درب های اتوماتیک را در طرح ها و رنگ های مختلف به مشتریان خود ارائه می دهد.

متخصصان گروه درسان با ارائه مشاوره تخصصی به افراد کمک می کنند تا بهترین درب اتوماتیک را با توجه به نیازها و شرایط خود انتخاب کنند. بنابراین گروه درسان همراهی مطمئن در انتخاب و نصب درب های اتوماتیک است.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *