تولید ۴ خودرو با ۵ ستاره کامل کیفی در شهریور ۱۴۰۰

تولید ۴ خودرو با ۵ ستاره کامل کیفی در شهریور ۱۴۰۰

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودروهای ساخت داخل در شهریور ۱۴۰۰ توسط اداره کل صنایع حمل و نقل این وزارتخانه منتشر شد.

بر این اساس، در شهریورماه ۱۴۰۰ در گروه خودروهای سبک، بخش وانت و در فهرست قیمتی ۲، وانت‌های کارا ۲۰۰۰ تک کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دوکابین تیپ ۳ از تولیدات شرکت بهمن موتور و خودرو سایپا ۱۵۱ شرکت سایپا بُن‌رو موفق به کسب سه ستاره کیفی شدند.

همچنین وانت‌های نیسان تک سوز آپشنال و نیسان دوگانه سوز آپشنال از محصولات شرکت زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی به دست آوردند.

در فهرست قیمتی یک گروه وانت نیز وانت نیوپیکاپ فوتون دیزلی (ایران خودرو دیزل) چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد و وانت پیکاپ UAZ شرکت سروش دیزل مبنا نیز سه ستاره کیفی به دست آورد.

۲ خودروی سبک با ۵ ستاره کامل کیفی

در گروه سبک، بخش سواری و در فهرست قیمتی یک، خودرو تیگو۷ تولید شده در شرکت مدیران‌خودرو سه ستاره کیفی دریافت کرد.

همچنین در فهرست قیمتی ۲، هایما S۷ اتوماتیک ایران‌خودرو خراسان چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد.

JAC_S۵ و JAC_S۳ کرمان موتور در این فهرست قیمتی سه ستاره‌ای شدند. SWM G۰۱ شرکت سیف‌خودرو، تیگو ۵ و آریزو ۵ توربو مدیران خودرو نیز سه ستاره کیفی به دست آوردند.

در این گروه و این کلاس قیمتی خودروی دیگنیتی شرکت بهمن موتور پنج ستاره کامل کیفی را از آن خود کرد و MVM XS۳۳ مدیران خودرو نیز دو ستاره کسب کرد.

تولید ۸ خودرو سواری با ۴ ستاره کیفی

همچنین در کلاس قیمتی چهار، دنا پلاس توربو اتوماتیک شرکت ایران خودرو پنج ستاره کامل کسب کرد و خودروهای پژو ۲۰۷، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و دناپلاس از ایران‌خودرو و پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانورمای شرکت ایران خودرو نیز هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

در این فهرست قیمتی رانا پلاس، پژو ۲۰۶ و دنا همگی از محصولات ایران‌خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره‌ای شدند.

در این فهرست، سمند و سورن پلاس ایران‌خودرو تبریز، پژو پارس ایران‌خودرو خراسان ، پژو پارس ایران‌خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران‌خودرو، پژو پارس ایران‌خودرو مازندران و پژو پارس ایران‌خودرو فارس همگی سه ستاره کیفی را از آن خود کردند.

همچنین پژو ۴۰۵ ایران‌خودرو خراسان سه ستاره کیفی کسب کرد و تارای ایران‌خودرو موفق به کسب چهار ستاره کیفی شد.

در سطح قیمتی پنج نیز کوییک سایپا چهار ستاره به دست آورد. در این سطح قیمتی کوییکR پارس‌خودرو، تیبا ۲ شرکت سایپا و همچنین ساینای پارس‌خودرو موفق به دریافت سه ستاره کیفی شدند.

ساینای و تیبای شرکت سایپا سیتروئن نیز سه ستاره دریافت کردند. کوییکS شرکت سایپا چهار ستاره و ساینا S پارس‌خودرو نیز سه ستاره به دست آوردند.

۲ خودروی سنگین با ۵ ستاره کامل کیفی

در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو ۸۵NMR و کامیونت ایسوزو NPR۷۵K بهمن‌دیزل موفق به کسب پنج ستاره کامل کیفی شدند و کامیونت شیلر بهمن دیزل به همراه کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل نیز چهار ستاره کیفی را از آن خود کردند.

در بخش کامیون نیز کامیون ایسوزوNPR۷۵M بهمن دیزل چهار ستاره کیفی به دست آورد و کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل نیز سه ستاره‌ای شد. همچنین کامیون FAW TigerV۸ از تولیدات شرکت سیبا موتور نیز موفق شد چهار ستاره کیفی را به دست آورد.

در بخش کشنده‌، خودروی کشنده FAWJ۶ سیباموتور و کشنده نیوفوتون ۴AUMAN H ایران‌خودرو دیزل چهار ستاره ای شدند.

در این بخش، کشنده سیتراک C۷ متعلق به شرکت پیلسان نیز چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد و کشنده دیما HT۴۹۰ دیما دیزل و کشنده C&C آریا دیزل نیز چهار ستاره به دست آوردند.

در بخش مینی‌بوس، پگاسوز شرکت بهمن‌دیزل سه ستاره کیفی به دست آورد و ون مسافری هیوندا H۳۵۰ از تولیدات سروش دیزل مبنا نیز چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در بخش اتوبوس شهری نیز اتوبوس شهری ATROS تولید شرکت ایران‌خودرو دیزل چهار ستاره کیفی را به دست آورد.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *