ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری قزوین ، اطاله دادرسی ندارد

ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری قزوین ، اطاله دادرسی ندارد

به گزارش ایرنا، محمد قاسمی روز دوشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان، افزود: کارگروه حمایت از تولید را در ذیل ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان تشکیل داده ایم و بدون اطاله دادرسی به محض مراجعه کارآفرینان برای پیگیری مشکلات آنها اقدام می کنیم.
قاسمی گفت : به رغم این تلاش ها محدودیت ها و موانعی داریم و جنگ اقتصادی دشمنان، کمر تولید و صنعت را شکسته و اگر همه کمک نکنیم اثرات مخرب آن در آینده بیشتر می شود.
دادستان قزوین گفت: در فرمایش مقام معظم رهبری و رییس قوه قضاییه به جنگ اقتصادی دشمنان اشاره شده و واقعیتی است که هرروز آثار آن را مشاهده می کنیم.
وی گفت: با توجه به این موضوع در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری "نشد و نمی توانیم" نداریم و تلاش می کنیم با تکیه بر ظرفیتهای داخلی از این گذر تاریخی عبور کنیم.
قاسمی با اشاره به تسریع در صدور مجوز کارآفرینی،گفت:ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری در این زمینه مشکلی ندارد ولی باید دستگاه ها در اهلیت سنجی سرمایه گذاران دقت لازم را داشته باشند.
وی با بیان اینکه انتظارات منطقی و قانونی تولیدکنندگان را باید برآورده کنیم، گفت:برای تحقق این هدف تخصصی شدن فرایند دادگاه ها می تواند کمک کننده باشد تا مصوبات و احکام سریعتر به سرانجام برسد.
دادستان قزوین با اشاره به سفر رییس قوه قضائیه به استان قزوین در هشتم مهرماه، افزود:این سفر،دستاوردهایی برای استان داشت که باید با پیگیری مصوبات سفر از آثار و برکات آن بهره مند شد.
قاسمی گفت: در این سفر، دیدار با فعالان صنعتی و اقتصادی استان پیش بینی نشده بود ولی ما پیشنهاد دادیم یک نشست با صنعتگران استان برگزار کنیم تا خواسته‌ها و دغدغه های فعالان اقتصادی استان شنیده شود.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی های ویژه

این سایت به فروش میرسد برای استعلام قیمت با شماره 09128399961 تماس بگیرید09128399961
+
اندروید
اندروید
بالا