مخبر: تولید کنندگان به کیفیت و قیمت کالا توجه جدی داشته باشند

مخبر: تولید کنندگان به کیفیت و قیمت کالا توجه جدی داشته باشند

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، محمد مخبر روز چهارشنبه در جلسه «کارگروه تنظیم بازار» بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق و به موقع به مردم تاکید کرد و افزود: متاسفانه امروز شاهد آن هستیم که برخی، آسیب رساندن به امنیت روانی جامعه را هدف قرار داده اند که لازم است برای آرامش بخشیدن به جامعه، اطلاع رسانی شفاف و به موقع در دستور کار تمامی بخش‌های دولت قرار گیرد.

معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر اینکه نجابت مردم مسئولیت و وظایف ما را بسیار سنگین می‌کند، اظهار داشت: باید با تمام ظرفیت بدنبال حل مسائل و مشکلات مردم باشیم تا اعتماد میان مردم و دولت دچار آسیب و خدشه نشود.

در این جلسه که وزرای جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، دادگستری، راه و شهرسازی، رییس کل بانک مرکزی، رییس سازمان تعزیرات حکومتی و رییس اتاق اصناف ایران نیز حضور داشتند، رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گزارشی از آخرین قیمت اقلام و کالاهای ضروری و پرمصرف مردم ارائه کرد.

در این جلسه همچنین گزارشی از وضعیت بازار محصولات لوازم خانگی از سوی نماینده وزارت صمت ارائه و مقرر شد وزارت صنعت، معدن و تجارت با تمرکز جدی بر موضوع لوازم خانگی و لاستیک، جلساتی را برای ساماندهی بازار این اقلام برگزار و تصمیمات لازم را اتخاذ کند تا هم قیمت ها تثبیت شده و هم در ماههای آینده خصوصا در موضوع لاستیک در بازار کمبودی پیش نیاید.

رییس سازمان تعزیرات حکومتی نیز در این جلسه از هماهنگی مطلوب میان این سازمان و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان خبر داد و گزارشی از گشت ها و بازرسی های مستمر و روزانه در سطح بازار ارائه کرد.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *