مشکلات شرکت‌های دانش بنیان شاهرود با حضور وزیر صنعت بررسی شد

مشکلات شرکت‌های دانش بنیان شاهرود با حضور وزیر صنعت بررسی شد

به گزارش ایرنا، وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر پنجشنبه با حضور در پارک علم و فناوری استان سمنان مستقر در شاهرود به بررسی مهمترین مشکلات پیش روی شرکت‌های دانش بنیان پرداخت.

فاطمی امین با بیان اینکه در طرح آمایش صنعتی، معدنی و تجاری کشور به بررسی ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان نیز پرداخته می‌شود، افزود: واحدهای تولیدی بزرگ به یک باره متولد نمی‌شوند بلکه از دل واحدهای کوچکی بیرون می‌آیند که در شرایط سخت ایستادگی کرده و راه رسیدن به توسعه را پیدا می کنند.

وی ضمن شنیدن صحبت‌های نمایندگان تعدادی از شرکت‌ها، دستور داد به منظور بررسی بیشتر نشستی در وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور این افراد به همراه رییس پارک علم و فناوری استان سمنان برگزار شود.

موانع موجود در دریافت تسهیلات، ضرورت ساخت یک کارخانه تولید نرم افزار در شاهرود و وجود مشکلات در واگذاری زمین از جمله مشکلات مطرح شده از سوی نمایندگان شرکت های دانش بنیان‌ شاهرود در این نشست بود.

سیدرضا فاطمی امین در جریان نهمین سفر استانی دولت، به عنوان وزیر معین رییس جمهوری در شهرستان شاهرود حضور یافت.

به گزارش ایرنا، اعضای کابینه دولت سیزدهم به نمایندگی از آیت الله رئیسی امروز به نقاط مختلف هشت شهرستان استان سمنان سفر کرده اند تا ضمن بازدید از واحدها و طرح های مختلف، از نزدیک با مسایل شهرستانها آشنا شوند و به مشکلات مردم در موضوعات مختلف رسیدگی کنند.

شهرستان میامی در شرق استان سمنان میزبان سید امیر حسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس‌جمهوری، شهرستان های گرمسار و آرادان میزبان امین حسین رحیمی وزیر دادگستری، شهرستان دامغان میزبان بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و شهرستان‌های گرمسار، سرخه و مهدیشهر میزبان سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهادکشاورزی بودند.

سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت به نمایندگی از رییس جمهوری به شهرستان شاهرود سفر کرد و رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی از شب گذشته از چند طرح عمرانی در شهرستان سمنان بازدید کرد و سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز برای بازدید از چند طرح تاریخی و سرمایه گذاری گردشگری به شهرستان‌های سمنان و مهدیشهر سفر کرد.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *