معاون وزیر صنعت: صنایع کوچک ۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات می‌گیرند

معاون وزیر صنعت: صنایع کوچک ۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات می‌گیرند

علی رسولیان شامگاه چهارشنبه در پایان سفر ٢ روزه به استان سمنان در شاهرود به خبرنگار ایرنا افزود: این تسهیلات در ۲ بخش یکی برای احیای واحدهای کوچک راکد و دیگری برای صنایعی که در مرحله نصب ماشین آلات هستند، پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه پرداخت این تسهیلات تا یک ماه آینده اجرایی می شود، ابراز داشت: تسهیلاتی که هم‌اکنون به واحدهای تولیدی پرداخت می‌شود از چند منبع است که از جمله آن‌ها می‌توان به «طرح تام » اشاره کرد که از طریق بانک‌های صنعت و معدن و نیز تجارت به صنایع بزرگ تخصیص پیدا می‌کند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اظهار داشت: بخش دیگر اعتبارات تبصره ۱۸ است که به تازگی ابلاغ شد و توسط معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت از طریق سایت «بهین یاب» پرداخت می‌شود.

رسولیان ادامه داد: نوعی دیگر از تسهیلات نیز از منابع داخلی بانک‌ها و منابعی است که دیگر وزارت‌خانه‌ها مانند وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و یا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پرداخت می‌کنند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سفری ۲ روزه واحدهای صنعتی از غرب تا شرق استان سمنان را بازدید و چند طرح تولیدی و توسعه‌ای را افتتاح کرد.

۹۰ درصد از صنایع استان سمنان از نوع صنایع کوچک، ۶ درصد صنایع متوسط و بقیه صنایع بزرگ است، ۱۸ مجموعه شهرک و ناحیه صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی در استان سمنان تحت پوشش شرکت شهرک‌های صنعتی است.

کل اراضی در اختیار شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان ۶ هزار و ۸۸۴ هکتار است.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی های ویژه

این سایت به فروش میرسد برای استعلام قیمت با شماره 09128399961 تماس بگیرید09128399961
+
اندروید
اندروید
بالا