کارگاه‌های پیشگیری از اعتیاد مانع گرایش جوانان به مصرف مواد می‌شود

کارگاه‌های پیشگیری از اعتیاد مانع گرایش جوانان به مصرف مواد می‌شود

علی رحمانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی سال های اخیر اقدامات زیادی در حوزه فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد در سطح کشور برای نسل جوان صورت گرفته و کارگاه های آموزشی فراوانی در مراکز کارگاهی، آموزشی و دانشگاهی برگزار شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به دانشگاهی، صنعتی و کارگری بودن استان قزوین ضروری است که برای گسترش برگزاری این دوره ها و کارگاه های آموزشی در دانشگاه ها و واحدهای تولیدی و صنعتی اقدام شود.

رحمانی اظهار داشت: افزایش سطح آگاهی نسبت به آثار و گرفتاری های اعتیاد در محیط های کارگری استان مانع گرایش کارگران و صنعتگران استان به سمت مواد مخدر می شود و از ایجاد آسیب ها و خسارت های اجتماعی بعدی جلوگیری می کند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: اجرای کارگاه های پیشگیری از اعتیاد جزو برنامه های آموزشی شورای هماهنگی استان است و با برنامه ریزی صورت گرفته، گام های بلندی برای پیشگیری از شیوع اعتیاد در کارگاه های تولیدی و صنعتی استان و جلوگیری از گرایش جوانان به سمت این پدیده خانمان سوز برداشته شده است.

وی اضافه کرد:امیدواریم ضمن برگزاری کارگاه های آموزشی، زمینه درمان مصرف کنندگان مواد مخدر در مراکز کارگری و بازگشت آنها به چرخه زندگی اجتماعی با کمک مدیران واحدهای تولیدی فراهم شود.

استان قزوین چهار هزار واحد تولیدی و ۱۶۰ هزار کارگر دارد.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی های ویژه

این سایت به فروش میرسد برای استعلام قیمت با شماره 09128399961 تماس بگیرید09128399961
+
اندروید
اندروید
بالا