۱۲ فقره گواهی اکتشاف معدن در هرمزگان صادر شد

۱۲ فقره گواهی اکتشاف معدن در هرمزگان صادر شد

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، خلیل قاسمی روز شنبه با اعلام این خبر افزود: همچنین از ابتدای سالجاری تا پایان شهریورماه سالجاری۱۷ فقره پروانه اکتشاف معدن و ۵۷ فقره مجوز برداشت شن و ماسه و خاک رس در استان هرمزگان صادر شده است.
وی با تاکید بر اینکه مزیت های معدنی خدادادی در هرمزگان، قابلیت و فرصت سرمایه گذاری در معادن استان را فراهم ساخته و نیازمند توجه بیش از پیش به این بخش مهم و تأثیرگذار اقتصادی است، ادامه داد: ایجاد و راه اندازی واحدهای فرآوری، توسعه و تکمیل چرخه و زنجیره های بعدی معادن و صنایع پایین دستی، زمینه ایجاد اشتغال پایدار را تحقق می بخشد.
رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان، پیش بینی تمهیدهای لازم براساس برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص جذب سرمایه در بخش صنایع معدنی را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های امسال دانست و خاطرنشان کرد: تنوع محصولات معدنی ویژگی عمده معادن استان بوده و تحقق نهضت کاهش خام فروشی براساس منویات رهبرمعظم انقلاب در سرلوحه برنامه های این سازمان قرار دارد.
وی در پایان یادآورشد ّ توسعه معادن و صنایع معدنی یکی از محوری ترین برنامه های سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها است.
هرمزگان دارای ۲۱ نوع ماده معدنی است که ذخیره قطعی معادن استان هم اکنون یک میلیون و ۵۵۸ هزار تُن است.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی های ویژه

این سایت به فروش میرسد برای استعلام قیمت با شماره 09128399961 تماس بگیرید09128399961
+
اندروید
اندروید
بالا