12 پیشنهاد تولیدکنندگان برای حل مشکلات صنعت لوازم خانگی

12 پیشنهاد تولیدکنندگان برای حل مشکلات صنعت لوازم خانگی

12 پیشنهاد تولیدکنندگان برای حل مشکلات صنعت لوازم خانگی

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با ارسال نامه ای به وزیر صمت به ارائه پیشنهاداتی برای حل مشکلات و موانع پیش روی صنعت لوازم خانگی پرداخت.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با ارسال نامه ای به فاطمی امین وزیر صمت به ارائه پیشنهاداتی برای حل مشکلات و موانع پیش روی صنعت لوازم خانگی پرداخت.

این نامه که به دو بخش تقسیم می شود نخست در بخش خرد مشکلات صنعت لوازم خانگی را در 7 مورد عنوان کرده و سپس در بخش کلان 5 مورد از مشکلات تولیدکنندگان بیان شده است.

وجود معضل بروکراسی حاکم بر امر واردات کالا و قطعات و لزوم ثبت نام در سامانه های متعدد جهت انجام واردات قطعات و مواد اولیه، ضرورت مشارکت تشکل‌های بخش خصوصی، شناسایی قوانین بازدارنده و بخشنامه‌های متناقض و مزاحم محیط کسب و کار در ستاد تسهیل و حمایت ویژه و عملی از صادرات لوازم خانگی از طریق شروع مجدد پرداخت جوایز صادراتی متناسب با میزان ارزش افزوده را باید بخشی از درخواست تولیدکنندگان از وزیر صنعت دانست.

البته ایجاد شرایط مناسب جهت تاییدیه بدهی‌های بانکی بنگاه‌های تولیدی لوازم خانگی و قطعات وابسته و نیز لزوم رفع و لغو قوانین و مقررات ناکارآمد به همراه استمرار تامین مواد اولیه خطوط تولید به خصوص مواد اولیه وارداتی هم در این نامه مطرح شده است.

بازار لوازم خانگی , انجمن صنایع لوازم خانگی ایران , بازار لوازم خانگی , انجمن صنایع لوازم خانگی ایران , بازار لوازم خانگی , انجمن صنایع لوازم خانگی ایران ,

انتهای پیام/

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *