خرید بک لینک را از سایت ایرانی انجام دهید

خرید بک لینک را از سایت ایرانی انجام دهید

لینک به صفحه وب‌سایت شما از سایر وب‌سایت‌ها، به عنوان بک لینک یا لینک‌های ورودی نیز شناخته می‌شوند. این لینک‌ها نمایانگر ترافیکی هستند که از یک وب‌سایت دیگر به وب‌سایت شما می‌آید. کیفیت و تعداد بک لینک‌های شما می‌تواند کمک کند تا رتبه بهتری در موتورهای جستجو مانند گوگل بیابید. توصیه ابتدایی ما این است که خرید بک لینک را از سایت ایرانی انجام دهید تا به سرعت به صدر نتایج گوگل برسید.

بک لینک‌ها به عنوان یک نشانه از مطلوبیت شما در بین کاربران وب‌سایت‌تان تلقی می‌شوند. پیاده‌سازی، مدیریت و تجزیه و تحلیل عملکرد بک لینک‌ها یک جنبه مهم از بهینه‌سازی موتورهای جستجو و استراتژی‌های سئو است.

برای افزایش ترافیک طبیعی و شناخته شدن توسط موتورهای جستجو، شما باید در بهینه‌سازی صفحه داخلی و بهینه‌سازی خارجی سرمایه‌گذاری کنید. بهینه‌سازی صفحه داخلی به منظور ایجاد محتواهایی انجام می‌شود که به موتورهای جستجو کمک می‌کند تا متوجه شوند وب‌سایت شما در مورد چه موضوعی است. بهینه‌سازی خارجی به منظور نشان دادن به موتورهای جستجو که محتوای شما ممکن است برای دیگران مفید باشد، انجام می‌شود و اصلی‌ترین اظهارنظر این است که بک لینک یک عنصر مهم است.

ارزش بک لینک

موتورهای جستجو تشخیص می‌دهند که این یک بک لینک ارزشمند است و به همین دلیل به URL مقصد پاداش می‌دهند، به این معنی که این لینک را به عنوان کاملا هدفمند تلقی می‌کنند؛ آنها فرض می‌کنند که این به نوعی ارزیابی از سوی ویراستاری از وب‌سایت مقصد است.

بنابراین، بک لینک‌هایی که به وب‌سایت شما ارجاع داده می‌شوند، به موتورهای جستجو اعلام می‌کنند که محتوای شما ارزشمند است. بک لینک‌ها به واقع یکی از موثرترین عوامل رتبه‌بندی هستند. از نظر جستجوهای طبیعی، آنها نقش مهمی در موفقیت یا ناموفقیت هر وب‌سایت ایفا می‌کنند.

بک لینک‌ها اهمیت بسیاری دارند و به این معنی که اهمیت بک‌لینک‌ها توسط یک مفهوم به نام اعتبار بک لینک سنجیده می‌شود. این اعتبار تعیین می‌کند که یک بک لینک چقدر قدرت و اعتبار دارد. از آنجا که بک لینک‌ها از دامنه‌های مختلف به وب‌سایت شما اشاره می‌کنند، اعتبار بک لینک مهم است. به عبارت دیگر، همه بک لینک‌ها با ارزش یکسان ارزیابی نمی‌شوند. در اصل الگوریتم پیج رنک به هر صفحه وب مقدار اعتباری اختصاص می‌دهد که بر اساس تعداد و کیفیت لینک‌های ورودی آن محاسبه می‌شود.

انواع بکلینک

انواع بکلینک‌ها

دو نوع اصلی بکلینک وجود دارد و یکی از دیگری ارزشمندتر است. بیایید به طور مختصر به هر کدام نگاهی بیندازیم و چگونگی تاثیر آن‌ها بر وب‌سایت شما را بررسی کنیم. برچسب نوفالو به موتورهای جستجو می‌گوید که یک لینک را نادیده بگیرند. این لینک‌ها هیچ ارزشی از یک وب‌سایت به وب‌سایت دیگر منتقل نمی‌کنند. بنابراین، به طور معمول برای بهبود رتبه‌بندی جستجو یا پیدا شدن در نتایج جستجو مفید نیستند.

از سوی دیگر، لینک‌های فالو نوعی بکلینک هستند که همه می‌خواهند. با این حال، به خاطر داشته باشید که لینک‌هایی که از وب‌سایت‌های معتبر می‌آیند، ارزش بیشتری دارند. این نوع بکلینک می‌تواند به بهبود رتبه وب‌سایت شما در موتورهای جستجو کمک کند.

به هر حال، لینک‌های فالو وجود دارند که بد یا سمی تلقی می‌شوند. این لینک‌ها از وب‌سایت‌های مشکوک می‌آیند یا از طریق نقض شرایط خدمات موتورهای جستجو به دست می‌آیند. این ممکن است باعث شود گوگل وب‌سایت شما را مجازات کند یا حتی آن را از فهرست خارج کند. به خاطر داشته باشید که مساله تعداد بکلینک‌ها نیست بلکه کیفیت آن‌ها تفاوت رتبه‌بندی را ایجاد می‌کند.

موفقیت با خرید بک لینک

در پس‌زمینه واقعه‌ی اخیر جهانی، بسیاری از شرکت‌ها برای همیشه به فضای آنلاین منتقل شده‌اند و این به معنای افزوده‌شدن به رقابت برای موفقیت آنلاین است. آیا راهی برای برجسته‌شدن از میان انبوه رقبا برای دستیابی به مشتریان وجود دارد؟

نخستین مرحله برای این اقدام افزایش موقعیت وب‌سایت خود در نتایج جستجوی گوگل است. یکی از راه‌های انجام این کار، خرید بک لینک از یک تامین‌کننده معتبر است. آیا دوست دارید بدانید چگونه می‌توان بک لینک‌ها را به راحتی بدست آورد؟ ما همه رازهای چگونگی انجام این کار به درستی و بهترین مکان برای خرید بک لینک‌های ارزان برای پروژه‌های آنلاین شما را به اشتراک خواهیم گذاشت.

دامین اتوریتی چیست؟

دامین اتوریتی ویژگی یک شبکه کوچک از URL‌ها و لینک‌ها در وب‌سایت خودتان را توصیف می‌کند. همانطور که بک لینک از وب‌سایت‌های خارجی اعتبار را از یک URL به دیگری انتقال می‌دهند، لینک‌های داخلی در وب‌سایت خودتان نیز اعتبار از یک URL به دیگری انتقال می‌دهند.

به طور منطقی، لینک‌های از وب‌سایت‌های معتبر و معروفتر دارای دامین اتوریتی بیشتری هستند. به عنوان مثال، یک لینک از یک صفحه در وب‌سایت ایلنا یا آذین بلاگ ارزشمند است، چرا که آنها وب‌سایت معتبر هستند. وب‌سایت‌های کمتر معروف دارای اعتبار کمتری هستند.

اگر صفحه اصلی وب‌سایت شما بک لینک از یک وب‌سایت خبری محلی دریافت کند، این اعتبار صفحه اصلی شما را افزایش می‌دهد. اما چون این وب‌سایت محلی همچنین لینک‌هایی به صفحات دیگر در وب‌سایت شما دارد، این اعتبار نیز به صفحاتی که با صفحه اصلی شما مرتبط هستند، توزیع می‌شود. به علت این توزیع اعتبار، اعتبار به صفحاتی که با آن‌ها لینک شده‌اند نیز منتقل می‌شود. به این ترتیب، بک لینک ورودی از وب‌سایت‌های خارجی از طریق ساختار لینک داخلی کلی وب‌سایت شما نفوذ می‌کنند. این به این معناست که هر چقدر نزدیک به قسمت بالایی زنجیره باشند، اعتبار لینک بیشتری دریافت می‌کنند.

مقدار و کیفیت

محاسبه دقیق ارزش واقعی از اعتبار لینک یک وظیفه بسیار پیچیده و پر پیچ و خم است. اما اگر بدانید چگونه الگوریتم پیج رنک کار می‌کند، به تعدادی قوانین پایه‌ای دست پیدا کرده‌اید. هدف شما این است که تعداد بیشتری بک‌لینک دریافت کنید، بهتر است بک‌لینک‌ها از وب‌سایت‌های معتبر دریافت شوند، می‌توانید به طور ذهنی تشخیص دهید که یک وب‌سایت معتبر به نظر می‌آید.
هر چه بیشتر بک لینک دریافت کنید، تاثیر مثبتی بر کل وب‌سایت شما خواهد داشت.
به اختصار، زمانی که به مسائل بک لینک می‌پردازید، هم کمیت و هم کیفیت را هدف می‌گذارید.

مزایای بک لینک

مزایای بک لینک‌ها

ساخت بک لینک یک بخش اساسی از بهینه‌سازی موتورهای جستجو است، زیرا موتورهای جستجو از آنها برای تعیین اعتبار و ارتباط یک صفحه استفاده می‌کنند. موتورهای جستجو با استفاده از بک لینک تصمیم می‌گیرند که یک صفحه چقدر مهم است. با این حال، همه بک لینک‌ها ارزش یکسانی ندارند. موتورهای جستجو لینک را بر اساس کیفیت یک وب‌سایت ارزیابی می‌کنند و اغلب ترجیح می‌دهند به ارزش لینک‌ها توجه کنند تا به تعداد، لینک‌ها می‌توانند رتبه‌بندی شما را بهبود ببخشند چرا که ارزشی دارند. پس از اینکه بک لینک‌های با کیفیت بیشتری داشته باشید، رتبه‌بندی شما در موتورهای جستجو بالاتر خواهد بود. علاوه بر این، آنها اطمینان می‌دهند که برند شما آنلاین پیدا شود. اگر وب‌سایت‌های معروف بک لینکی به وب‌سایت شما قرار دهند، این می‌تواند به افزایش ترافیک توصیه‌ای از افرادی که از پیش به موضوعات شما علاقه‌مند هستند، منجر شود. این به این معناست که تعداد بیشتری مشتری بالقوه به سمت شما می‌آیند.

لینک‌های داخلی برای سئو

آیا شما بهترین روش‌ها را برای بهره‌مندی‌های سئو از لینک‌های داخلی می‌خواهید لینک‌های داخلی نقش مهمی در بهینه‌سازی موتور جستجو ایفا می‌کنند. آن‌ها به موتورهای جستجو کمک می‌کنند تا محتوای شما را کشف کرده و در نتایج جستجو به رتبه‌بندی بالاتری برسانند.در این جا، بهترین روش‌های لینک‌دهی داخلی برای سئو را فهرست خواهیم کرد.

لینک‌های داخلی، لینک‌هایی بین نوشته‌ها در وب‌سایت شما هستند. داشتن لینک‌های داخلی برای سئو وردپرس شما مهم است. آن‌ها به موتورهای جستجویی مانند گوگل کمک می‌کنند تا وب‌سایت شما را کاوش کرده و محتوای جدید را برای فهرست‌نویسی و رتبه‌بندی کشف کنند. به طور کلی، هر چه یک صفحه دارای بیشترین لینک‌های اشاره‌ای به خود باشد، احتمالا برای رتبه‌بندی بالاتر در نتایج جستجو بیشتر خواهد شد. این به این معناست که می‌توانید از لینک‌های داخلی برای اشاره به صفحات مهم وب‌سایت خود استفاده کنید تا ترافیک آن‌ها را افزایش دهید.

کمک به بازدیدکنندگان

لینک‌های داخلی همچنین به بازدیدکنندگان شما کمک می‌کنند به راحتی مقالات مرتبط را پیدا کنند و تجربه کاربری بهتری ارائه دهند. این ممکن است نیز به افزایش تعداد بازدید صفحه و کاهش نرخ خروج کمک کند.

با این وجود، بیایید به بهترین روش‌های بهبود سئو از طریق افزودن لینک‌های داخلی در وردپرس نگاهی بیاندازیم. شما می‌توانید از افزونه‌های پست‌های محبوب وردپرس برای هدایت کاربران به مقالاتی که دیگر کاربران قبلاً مفید یافته‌اند، استفاده کنید. این افزونه‌ها به صورت خودکار یک فهرست از لینک‌های داخلی به محتوای پربازدید شما ایجاد می‌کنند.

پست‌های محبوب معمولا محتوای موفقیت‌آمیز شما هستند، که به این معناست که احتمالا تبانی کاربران، تبدیل و فروش را افزایش می‌دهند. همچنین یک فرصت مناسب برای لینک‌دهی داخلی به مقالات کم‌تر محبوب دیگر شما هستند.

نحوه ارزیابی ارتباط بک لینک با موضوع

اکنون که می‌دانید بک لینک‌ها چه هستند، نگاهی به نحوه ارزیابی ارتباط بک لینک با موضوع توسط موتورهای جستجو می‌اندازیم. عامل دوم مهم در مورد لینک‌ها ارتباط آن‌ها با موضوع است. به جز محاسبه اعتبار بک لینک به وب‌سایت شما، گوگل همچنین ارتباط آن با موضوع را در نظر می‌گیرد. آیا موضوع لینک، محتوای صفحه یا وب‌سایت نیز با هدف آن مطابقت دارد؟

در نهایت، شما می‌توانید بک لینک را از منابع مختلف متنوع ادغام کنید. برخی از آن‌ها به نظر می‌آید که از وب‌سایت‌های بی‌ارتباط می‌آیند که در کل به شما نه کمکی می‌کنند و نه آسیب می‌زنند. ارزشمندترین لینک‌ها برای شما لینک‌های بسیار مرتبط هستند، زیرا آن‌ها به گوگل نشان می‌دهند که وب‌سایت شما با یک موضوع خاص به خوبی همخوانی دارد.

نحوه دریافت بک لینک

نحوه دریافت بک لینک

بعد از اینکه صفحات خود را به بهترین شکل ممکن بهینه کرده‌اید، ساخت بک لینک به وب‌سایت شما بهترین چیزی است که می‌توانید برای بهبود رتبه‌بندی خود انجام دهید. با وجود این، این یکی از سخت‌ترین وظایف بهینه‌سازی موتورهای جستجو است. برای دریافت یک بک لینک، باید شخص دیگری را متقاعد کنید که با ارتقاء یک صفحه در وب‌سایت خود از طریق لینک دادن به یک صفحه در وب‌سایت شما، می‌تواند بهتر کار کند.

توصیه نمی‌شود به صورت تصادفی با افراد ایمیل بفرستید و از آن‌ها بخواهید که با شما لینک کنند. به جای اینکه، روش‌های حرفه‌ای‌تری برای دریافت بک لینک به وب‌سایت شما وجود دارد.

ساخت بک لینک

ساخت بک لینک فرآیندی است که با آن شما به صورت فعال بک لینک را دریافت می‌کنید. این یک حوزه تخصصی از سئو است که نیاز به تجربه عملی زیادی دارد. برای شروع، ابتدا باید ارزش لینک‌ها را درک کنید و اقداماتی را انجام دهید که به شما امکان دریافت بک لینک را می‌دهد. در نهایت، لینک‌دهی با وب‌سایت‌های دیگر امری بنیادی برای اینترنت در شکل فعلی آن است. ایده‌های ایجاد بک لینک، به طور کلی، می‌توان بک‌لینک‌ها را به دو روش ایجاد کرد:

  • کسی محتوای شما را کشف کرده و تصمیم به لینک دادن به شما گرفته است
  • شما محتوای خود را به کسی ارائه داده‌اید و او تصمیم به لینک دادن به شما گرفته است
  • خرید بک لینک

خرید بک لینک به شکلی مشابه ایجاد سرنخ‌های تجاری عمل می‌کند؛ باید مردم را با محتوای خود جلب کنید. شما می‌توانید از روش‌های مختلف برای این منظور استفاده کنید. روشی که در نهایت بهترین عملکرد را داشته باشد، به محتوای وب‌سایت شما، افراد و شرکت‌هایی که ممکن است با شما لینک کنند، و فرصت‌هایی که برای جذب آنها به وب‌سایتتان از آن استفاده می‌کنید، بستگی دارد.

اهمیت ساختار لینک‌دهی

پایه‌های اصلی سئو شامل تحقیق در مورد کلمات کلیدی، بهینه‌سازی صفحات و دریافت بکلینک‌ها هستند. نتایج شما تحت تاثیر قرار می‌گیرند اگر این موارد را به صورت کامل در نظر نگیرید. اما احتمالا مهم‌ترین مورد دریافت بکلینک‌ها است. بکلینک‌ها تنها برای SEO اهمیت ندارند. آنها همچنین مناسب هستند تا توجه جلب کنند و ترافیک را افزایش دهند.

تاثیر بک لینک

بک لینک و تاثیر در رتبه‌بندی گوگل

الگوریتم‌های گوگل هر سال پیشرفت می‌کنند. امروزه، سیستم‌های یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی قوی تر تصمیم‌گیری‌هایی در مورد اینکه کدام اطلاعات بهترین پاسخ را برای درخواست کاربر ارائه می‌دهد و همچنین کالاها و خدماتی که می‌خواهند آنلاین دریافت کنند، می‌پذیرند. الگوریتم‌های تبلیغ در موتورهای جستجو تغییر کرده‌اند. با این حال، یک موضوع وجود دارد که از اوایل ابداع موتورهای جستجو تاکنون از اهمیت خود کم نکرده است. بله، ما در حال صحبت از بک لینک‌ها هستیم.

بک لینک‌ها یکی از اولین عوامل رتبه‌بندی توسط گوگل بودند و تا به امروز این عامل کم اهمیت نشده است. به نظر می‌رسد که این عامل حتی از پیش از به انجام رساندن موتور جستجوی ابداع نشده باشد. با این حال، این عامل حتی مهم‌تر هم می‌شود زیرا نشان‌دهنده کیفیت محتوا و توانایی آن برای برجسته شدن از سر و صداهای اطلاعاتی می‌شود.

علاوه بر این، هر روز تجارت جریان‌های داده‌ای بزرگی ایجاد می‌کند، بنابراین اهمیت برجسته شدن از رقبا همچنان بیشتر و بیشتر می‌شود. اگر می‌خواهید تجارت آنلاین خود را گسترش دهید یا شرکت آفلاین خود را با حضور آنلاین کارآمد تقویت کنید، باید از اولویت‌های خود برای دستیابی به صفحه اول نتایج جستجو در حوزه‌ی خاص خود برای جستجوی خاص اطمینان حاصل کنید. بک لینک‌ها می‌توانند با انجام این کار به شما کمک زیادی کنند. می‌توانید بک لینک‌های پرداختی یا واقعی به منظور بهبود موقعیت خود دریافت کنید.

بکلینک‌ها چگونه عمل می‌کنند؟

بک لینک‌ها نقش مهمی در الگوریتم‌های موتورهای جستجو و استراتژی کلی رشد وب‌سایت شما ایفا می‌کنند. ساده‌ترین راه برای تصور بک لینک‌ها این است که به عنوان مکالماتی بین وب‌سایت‌ها فکر کنیم.

به عنوان مثال، امیر یک وبلاگ نویس است و یک مقاله بسیار جالب در مورد یک رویداد ورزشی می‌نویسد. یک وبلاگ نویس دیگر به نام سامان، به مقاله امیر لینک می‌دهد زمانی که دیدگاه خود را به اشتراک می‌گذارد. از آن زمانی که او در مورد این موضوع در وب‌سایت مجله آنلاین معروف خود می‌نویسد، این یک بک لینک به مقاله ایجاد می‌کند.

زیرا مجله آنلاین معروف است، بسیاری از وب‌سایت‌های دیگر نیز به مقاله او لینک خواهند داد. این اعتبار مجله آنلاین را افزایش می‌دهد و مقاله هم یک بک لینک ارزشمند از یک وب‌سایت معتبر دریافت می‌کند.

 7 راه ساده برای شروع ساختن بک لینک

ساختن بک لینک به وب‌سایت شما زمان و تلاش می‌طلبد. در ادامه 7 راه ساده برای شروع ساختن بک لینک با کیفیت برای وب‌سایت شما آورده شده است:

  1. لینک‌ها را به پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی خود اضافه کنید.
  2. یک جستجوی گوگل برای یک مقاله که در حال حاضر خوب رتبه دارد انجام دهید و سپس آن را بهبود ببخشید و گسترش دهید.
  3. پست‌های لیست و اینفوگرافیک یا پست‌هایی با ویدیوهای جاسازی شده ایجاد کنید. این فرمت‌ها به طور عمومی بیشتر از پست‌های استاندارد بک لینک دریافت می‌کنند.
  4. پست‌های راهنمای نهایی را بنویسید. این پست‌ها پست‌های بسیار طولانی با چند هزار کلمه هستند و هر زاویه ممکن از موضوع را پوشش می‌دهند.
  5. پست‌های مهمان را در وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های دیگر بنویسید.
  6. با تاثیرگذاران در حوزه یا صنعت خود تماس بگیرید و به آنها در مورد یک مقاله در وب‌سایتتان که ممکن است لینک دهند، بگویید.
  7. تاثیرگذاران در صنعت خود را مصاحبه کرده و به آنها لینک ارسال کنید. بدون شک آنها به وب‌سایت شما باز خواهند گشت. همچنین می‌توانید با آغاز تحقیقات بک لینک رقابتی شروع کنید. برای انجام این کار، نیاز به مشاهده بک لینک رقبایتان دارید که به خوبی رتبه می‌دهند.

سوالات متداول

یک بک لینک چطور ساخته می‌شود ؟
بکلینک وقتی ایجاد می‌شود که یک وب‌سایت از طریق متنی به وب‌سایت دیگری لینک داده شود. یک مثال از بکلینک، یک مقاله است که به منبع یا وب‌سایت دیگری لینک شده است. در سراسر اینترنت، مثال‌های مختلفی از بکلینک‌های وب‌سایت وجود دارد، به خصوص در صفحات وبلاگ محبوب که به محتوای مرتبط لینک داده‌اند.

چگونه بکلینک‌ها به بهبود سئو کمک می‌کنند؟
بکلینک‌ها به بهبود SEO وب‌سایت کمک می‌کنند زیرا اعتبار وب‌سایت شما را بهبود می‌بخشند و به شما رتبه‌بندی بالاتری برای کلمات کلیدی خاص در صفحات نتایج موتورهای جستجو می‌دهند. البته باید تلاش کنید که تعداد زیادی بکلینک دریافت کنید، اما کیفیت وب‌سایتی که با شما لینک می‌شود، مهم‌تر از تعداد بکلینک‌ها است.

چگونه می‌توانم بک لینک از وب‌سایت‌های با اعتبار بالا بگیرم؟
بهترین روش برای دریافت یا خرید بک لینک از وب‌سایت‌های با اعتبار بالا، ایجاد محتوای با کیفیت است. وب‌سایت‌های با اعتبار معمولا به منابع خود ارجاع می‌دهند. بنابراین، اگر محتوای اصیل و جذابی در قالب وبلاگ‌ها، اطلاعات گرافیکی و ویدئوها تولید کنید، احتمالا وب‌سایت‌های دیگر نیز به شما لینک می‌دهند. همچنین می‌توانید این منابع را با محتوای خود لینک کنید تا دید پذیری خود را افزایش دهید.

منابع:

wikipedia
semrush
azinblog
backlinko

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *