بهترین کویل های آبگرم و کندانسور

بهترین کویل های آبگرم و کندانسور

بهترین کویل آب گرم

کویل آب گرم یک ابزار مهم در سیستم تولید ویژه کانال توزیع است. این دستگاه ها دارای لوله های مسی کلاف دار هستند که در فصل سرما مورد استفاده قرار می گیرند که با جریان مخزن داخل این لوله ها گرم می شوند. به همین دلیل به آن کویل آبگرم می گویند. کویل آب گرم توسط بسیاری از شرکت های ایرانی و خارجی در انواع مختلف تولید می شود و عمدتاً در فصل سرد برای کاهش هزینه روشنایی لوله توزیع و تامین هوای گرم استفاده می شود.

بهترین کویل های آبگرم

کویل آبگرم

کویل آبگرم روی کابل تقسیم داخلی قرار می گیرد. در فصل سرد سال بسیار مفید است زیرا امکان تامین آب گرم را از طریق محفظه موتور یا پکیج گرمایشی فراهم می کند. آب گرم تولید شده کویل می آید و هوا از آن عبور می کند و آن را گرم می کند. و اینگونه است که مجراهای مجزا می توانند هوای گرم را وارد محیط کنند. بنابراین از آنجایی که کویل آب گرم نسبتاً ارزان است، استفاده از آن در فصل سرد باعث کاهش هزینه می شود.

تعداد پره ها در هر اینچ از لوله؛ در واقع وظیفه اصلی پره های روی لوله افزایش سطح انتقال حرارت برای افزایش سرعت تبادل حرارت است و تعداد پره ها در هر اینچ لوله مسی می تواند نقش مهمی ایفا کند. نقش در سرعت انتقال حرارت .

در این کویل ها محاسبات بر اساس ظرفیت مورد نیاز، محدودیت اندازه، سر پمپ، سرعت آب در کویل و افت فشار آب در گردش انجام می شود.

این شبکه مجهز به یک بخاری محصور گرمایشی است که هوا را از طریق یک سیم پیچ گرم می کند و گرمای لازم را برای ساختمان فراهم می کند. آب گرم مورد نیاز برای گرمایش این سیستم از موتورخانه تامین و به کویل ها پمپ می شود. این سیستم نیازی به لوله کشی و رادیاتور در ساختمان ندارد زیرا فن ها هوا را از طریق کویل ها گرم می کنند و در نتیجه هوا از طریق کانال های گوشه های مختلف ساختمان پخش شده و فضای آن را گرم می کند.

نحوه ی خرید کویل آب گرم از پارس تهویه

شما مشتریان عزیز می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و کویل مورد نظر خود را در ابعاد دلخواه سفارش دهید.

کارشناسان ما آماده راهنمایی شما عزیزان درباره ی انواع کویل ها ، ابعاد آنها ، تراکم فین ها ، ضخامت لوله ها و همچنین قیمت کویل آب گرم می باشند.

شرکت پارس تهویه مهر ایرانیان در زمینه تولید انواع سیستم های تهویه مطبوع بیش از یک دهه تجربه دارد.

راه های ارتباط با کارخانه 02636303201 02636303188 02636312419 مهندس صادقی : 09124626022 (مدیریت فروش)

ما به شما عزیزان این اطمینان را می دهیم که محصولی با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شما در نظر گرفته ایم.

در زیر نمونه ای از کویل آب گرم که توسط شرکت پارس تهویه تولیدشده است را مشاهده می کنید.

بهترین کویل کندانسور

کویل کندانسور کویل بار مبرد و تنش حرارتی را از طریق هوای کندانسور به فضای باز و محیط تخلیه می کند که نتیجه اواپراتور و کمپرسور است. کویل از لوله مسی با آلیاژ آلومینیوم و مناسب برای سیستم صوتی تشکیل شده است. این دستگاه اغلب یخچال یا کولر خشک نامیده می شود و جایگاه ویژه ای در یخچال دارد. چنین سیستمی کویل به گونه ای طراحی شده است که:

طراحی و ساخت کویل کندانسور بر اساس لوله های مسی موجود است که گرمای یخچال را جذب می کند، گرمای آب را به هوای سرد منتقل می کند و گرما را به محیط اطراف آزاد می کند. شرکت محدود تولید خازن کویل طراح و سازنده خازن کویل برند ملی ایران می باشد.

کویل کندانسور

مردم اغلب می پرسند: کویل کندانسور چیست؟ دو تعریف از بازیکنان افراطی وجود دارد. من در تعریف و تمرکز صنعت خازن کویل تخصص دارم. ما با یک تعریف کلی شروع می کنیم. سیم پیچ کندانسور یک لوله یا مدار پر از مبرد است. کندانسور حرارت مبرد داغ و گاز را از بین می برد.

اما مبرد قبل از خروج از کندانسور متراکم می شود. عوامل زیادی وجود دارد که لوله صحیح را تعیین می کند، از جمله CFM (جریان هوا)، EAT (دمای هوای مجاز) و نوع مبرد. شیمی پشت کویل کندانسور ساده و به خوبی تعریف شده است.وسیله ای که با آزاد کردن گرما گاز را به مایع یا جامد تبدیل می کند» و «ب. وسیله ای که گرما تولید می کند.

مانند یخچال نکته اصلی این است که کندانسور طوری طراحی شده است که مبرد را قبل از رفتن به اواپراتور از گاز به مایع تبدیل کند. متخصص در طرح های کویل کندانسور و جایگزینی مستقیم برای کویل. ما جایگزین های پخش مستقیم کویل را برای همه تولید کنندگان ارائه می دهیم. اگر در مورد کندانسور کویل یا هر نوع خازن کویل سوالی دارید، لطفا با کارشناسان پارس تهویه تماس بگیرید.

قیمت کویل کندانسور

قبل از مناقصه کویل کندانسور. اگر می خواهید یک مبدل کندانسور برای دستیابی به تعداد صحیح مبرد محاسبه و طراحی کنید، باید دو مورد را در نظر بگیرید. کویل محاسبه اندازه یکی از نکات مهمی است که باید بررسی و انجام دهید. این کار توسط یک فرد فنی و آموزش دیده انجام می شود. برای مقایسه فنی در صنعت، موارد زیر را به کارشناسان گزارش دهید:

بر اساس این پارامترها می توان عدد خنک کننده را بدست آورد و اندازه و اندازه نهایی کندانسورB نوع V را تعیین کرد. کویل معمولا از لوله مسی ساخته می شود.

اما به دلیل قیمت خرید کویل کندانسور این کویل، کل ترانسفورماتور با آلیاژ آلومینیوم پوشانده شده است. مسیر خازن از نوع موج سینوسی بوده و در انتها با خط منحنی ساخته شده است. در واقع لبه ها تلاطم بیشتری ایجاد می کنند و هوا را بهتر در کویل کندانسور هدایت می کنند. ظرفیت خنک کننده مایع افزایش می یابد و تبادل حرارت بهتر حاصل می شود.

ثبت سفارش 09124626022

بهترین کویل آبگرم داکت اسپلیت

کویل آبگرم داکت اسپلیت با قابلیت نصب در فضای داخلی داکت اسپلیت، این امکان را به دستگاه می دهد تا در فصول سرد سال با تامین آبگرم از محفظه مرکزی موتور یا پکیج خشک کن، به عنوان سیستم خشک کن عمل کرده و گرمایش کند.

هوا فضای داخلی کند است. به عبارت دیگر با خرید کویل آبگرم داکت اسپلیت  برای توزیع کانال، نیازی به روشن کردن کمپرسور در فصل سرد نیست. و تنها گروهی از فن های خانگی با مصرف برق کم، جریان هوا را از باله های داغ خود عبور می دهند و هوای گرم را به داخل خانه می اندازند. از آنجایی که برای گرم کردن خانه با استفاده از سوخت گاز طبیعی نسبت به برق راه حل آسان تری است، نصب کویل آبگرم داکت اسپلیت برای پارتیشن های زهکشی می تواند صرفه جویی اقتصادی بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد.

کویل آبگرم داکت اسپلیت

قیمت خرید عمده کویل آبگرم داکت اسپلیت

شما مشتریان عزیز می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و کویل آبگرم داکت اسپلیت مورد نظر خود را در ابعاد دلخواه سفارش دهید.

کارشناسان ما آماده راهنمایی شما عزیزان درباره ی انواع کویل ها ، ابعاد آنها ، تراکم فین ها ، ضخامت لوله ها و همچنین قیمت کویل آب گرم می باشند.

شرکت پارس تهویه مهر ایرانیان در زمینه تولید انواع سیستم های تهویه مطبوع بیش از یک دهه تجربه دارد.

ما به شما عزیزان این اطمینان را می دهیم که محصولی با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شما در نظر گرفته ایم.

در زیر نمونه ای از کویل آب گرم که توسط شرکت پارس تهویه تولیدشده است را مشاهده می کنید.

شرکت پارس تهویه مهر ایرانیان

شرکت پارس تهویه مهر ایرانیان بیش از یک دهه تجربه در زمینه ساخت انواع کویل– کندانسور و انواع مبدل های حرارتی و تولید سیستم های تهویه مطبوع خانگی و صنعتی و ساخت انواع چیلر و مینی چیلر و تنها تولید کننده داکت اسپلیت مولتی پنل می باشد.این شرکت پروژه های بزرگ تجاری و اداری را به اتمام رسانده یا در حال اجرا می باشد . بیش از 1200 دستگاه داکت اسپلیت در کرج و ۱۰۰۰ دستگاه در سرتاسر ایران به صورت نصب شده و در حدود ۲۰۰ عدد چیلر در تناژ های مختلف در کل کشور و تعدادی زیادی سیستم های تهویه مطبوع دیگر توسط این شرکت انجام پذیرفته است.همچنان تفکر مدیریت بر آن میباشد که کیفیت بر کمیت دارای ارجعیت میباشد و سعی بر آن دارد که هر سال برای بالابردن کیفیت و ظاهر دستگاه ها قدم بردارد تا بتواند نیاز بازار را بهتر پوشش بدهداز محصولات این شرکت میتوان به یونیت هیتر و کندانسور وفن کوئل سقفی و بویلر و ایرواشر و فن کویل زمینی و هواساز هایژنیک و پکیج یونیت و چیلر تراکمی می باشد.مدیریت و کادر فنی و مهندسی شرکت پارس تهویه مهر ایرانیان که از سال 1382 در طراحی ، ساخت وتولید پروژه های مختلف سیستم های تهویه مطبوع فعالیت داشته و با بهره گیری از تجارب گرانقدر در زمینه طراحی سیستم های تهویه مطبوع با کاربری های خاص جهت مصارف ویژه ,آمادگی دارد تا در زمینه های ذیل خدمات و توانمندی های خود را در اختیار آن سازمان معظم قرار دهد.فعالیت این شرکت در راستای بهبود سطح کیفی محصولات بدون وقفه ادامه داشته و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمیکند.این شرکت همواره دانش خود را در رابطه با کارامد ترین سیستم های گرمایشی،سرمایشی به روز مینماید.ضمنا قابل ذکر میباشد که این شرکت با همکاری شرکت بزرگ تاسیسات و مکانیکال همکاری مینماید و کارهای تاسیسات پاره ای از فعالیت های این شرکت میباشد.

آدرس : کرج محمدشهر شهرک صنعتی زیبادشت خیابان صنعتگران

راه های ارتباط با کارخانه

02636303201
02636303188
02636312419

مهندس صادقی : 09124626022
(مدیریت فروش)

مهندس کاظمی : 09122612358
(مدیر عامل)

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *