یک شرکت در تبریز موفق به تولید دیگ‌های بخار و مخازن تحت فشار شد

یک شرکت در تبریز موفق به تولید دیگ‌های بخار و مخازن تحت فشار شد

رحیم خوش خلق، مدیرعامل این شرکت صنعتی روز چهارشنبه به ایرنا گفت: حدود ۱۵ مدل بویلر روم از جمله دیگ های بخار، مخازن تحت فشار و مبدل های حرارتی را تولید می کنیم.

وی افزود: محصولات تولیدی ما در صنایع پتروشیمی، پالایشگاه ها، صنایع غذایی و خشکشویی ها مورد استفاه است.

وی اضافه کرد: این شرکت موفق به طراحی و تولید دیگ های ترکیبی واترتیوب و فایرتیوب شده است که به لحاظ راندمان قابل رقابت با بویلرهای تولید اروپا هستند.

خوش خلق گفت: با همکاری شرکت «آستابوی اتریش» برای اولین بار در ایران این فناوری را به مرحله تولید رسانده ایم.

وی ادامه داد: در این مجموعه ۱۳۰ نفر از متخصصان صنعتی سالانه بیش از ۲ هزار تن محصول تولید می کنند که حدود ۴۰۰ تن آن به کشورهایی از قبیل جمهوری های آذربایجان و ارمنستان و سوریه و اتیوپی صار می شود.

وی افزود: استفاده از انواع دستگاه های خودکار و تجهیزات روز دنیا وجه تمایز این شرکت با تولیدکنندگان دیگر است، به گونه ای که ۷۵ درصد جوشکاری مخازن تولیدی ما به صورت ماشینی و مطابق با استانداردهای روز دنیاست.

مدیرعامل این شرکت صنعتی توضیح داد: متخصصان این شرکت با استفاده از دانش فنی و تخصص خود حتی دستگاه های مورد استفاده را نیز بومی سازی و صفر تا صد دستگاه سی ان سی پلاسما را در خود شرکت تولید کرده اند.

وی اضافه کرد: با فعالیت این شرکت و اجرای برنامه های توسعه آن سالانه از خروج بیش از ۲ میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری می شود.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی های ویژه

این سایت به فروش میرسد برای استعلام قیمت با شماره 09128399961 تماس بگیرید09128399961
+
اندروید
اندروید
بالا