۷۶ تُن کالای اساسی در اشنویه توزیع شد

۷۶ تُن کالای اساسی در اشنویه توزیع شد

حامد رمضانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اقلام شامل ۵۱ تُن برنج هندی و ۲۵ تُن شکر است که در مراکز عرضه این شهرستان در مناطق شهری و روستایی توزیع و در اختیار مردم قرار گرفته است.

وی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون با تشدید بازرسی‌ها و اجرای طرح نظارتی پایش بازار ویژه ایام شیوع کرونا، اصناف، مرغداری‌ها و واحدهای شن و ماسه این شهرستان به پرداخت بیش‌از ۱۷ میلیارد و ۷۴۴ میلیون ریال جریمه محکوم و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت اشنویه افزود: در قالب این تعداد بازرسی ۹۶ پرونده تخلف با موضوع تهدید سلامت مردم، گرانفروشی، احتکار و دیگر موارد در گشت‌های مشترک بازرسان این سازمان، اصناف و دیگر ارگان‌های مربوطه در این شهرستان در این مدت تشکیل شده است.

رمضانی، با بیان اینکه مصرف‌کنندگانی که در مورد نحوه و قیمت توزیع آن شکایتی دارند، می‌توانند با شماره تلفن ۱۲۴ تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کنند، اظهار داشت: پرونده‌های تشکیل شده در مورد تخلفات صنفی در اسرع وقت و به‌ صورت ویژه رسیدگی و مجازات‌های قانونی طبق مقررات، اِعمال می‌شود.

وی گفت: تاکنون در این شهرستان ۱۳ هزار و ۶۱۷ کارت الکترونیکی بازرگانی صادر و تحویل مرزنشینان شده‌ است و ۲ هزار و ۵۱۲ کارت سرپرست خانوار نیز در این حوزه آماده چاپ است.

وی افزود: برای همکاری با شبکه بهداشت و درمان و نظارت بر اقلام بهداشتی مرتبط با ویروس کرونا این اداره از آمادگی لازم برخوردار بوده و گشت‌های مشترک را همانند روزهای نخست ادامه خواهد داد.

شهرستان ۷۴ هزار نفری اشنویه دارای سه هزار واحد صنفی است که از این تعداد ۲ هزار ۵۰۰ واحد دارای پروانه هستند.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت به فروش میرسد برای استعلام قیمت با شماره 09128399961 تماس بگیرید09128399961
+
اندروید
اندروید
بالا